מיכל מוזס
עורך דין גירושין, מגשרת ונוטריון
03-6446100
054-8096808
 
שם
טלפון
מייל
 
 
ערוץ סירטונים חדש למשרדנו 
13/5/2014 משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com-ליחצו על מנת לעבור לערוץ הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

חפשו אותנו בפייסבוק 
משרדנו פעיל ברשתות החברתיות השונות ומתעדכן באופן יומי על מנת להתעדכן סמנו לייק בדף הפייסבוק שלנו

חדשות המשפט  
ביהמ"ש קובע באומץ, כי כאשר השתכרותם של ההורים פחות או יותר זהה ונקבעה משמורת משותפת- כל אחד מההורים מחוייב לשאת בכל צרכי הקטינים, לרבות מזונם, ביגודם, מדורם, הוצאות החזקת מדורם, וכיוצ"ב, בעת שהותם של הקטינים עימו, עד מלאת להם 18 שנים

ערוץ יו טיוב 
משרדנו פתח ערוץ מיקצועי באתר הסירטונים יו טיוב - youtube.com הערוץ מכיל סירטוני מידע מקצועיים בנושא גירושין ונדל"ן

מירוץ למזונות- כתבה 
המירוץ למזונות מעלה הילוך

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
בימים אלו ממש פתחנו את המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה, המטפל בסכסוכים משפחתיים בדרך של גישור משפחתי

סיפורים מהחיים 
סיפורים מהחיים

המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה  
מוזמנים לבקר באתר החדש של המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים במשפחה

חדשות בית הדין הרבני 
בס"ד בית הדין הרבני קבע בהחלטה תקדימית כי צד אשר פתח תיק ליישוב סכסוך ולא יופיע ליחידת הסיוע, לא יזכה להנות מתקופת עיכוב ההליכים. הוי אומר שהצד השני יוכל להגיש תביעות בתום התקופה.

האשה חזרה הביתה.... 
הבעל התקין מצלמה עורר פרובקציה הגיש תלונה במשטרה והרחיק את האשה מהבית. האשה הגיע אלינו והיום (18.5.17) החליט בית הדין הרבני להחזיר אותה הביתה לאלתר !

 
25% הפחתת מזונות- חלוקת זמני שהות שווה ופערי שכר ניכרים- האומנם?!
פסיקה תקדימית שבה נקבע הפחתת שיעור מזונות לאב בעל משמורת משותפת, אשר קיים פעם השתכרות גבוה בין האב לאם.
האם לאישה שתרמה ביציות לבת זוגה יש מעמד משפטי ?
בת זוג לשעבר תתראה עם ילדיה על אף שאינה האם הביולוגית.
לרשימה המלאה
> הסכם ממון
הסכם ממון נועד לפתור, מחלוקות קיימות, ובעיקר להקטין את הסיכוי, להיווצרות קונפליקטים עתידיים.בפרט כאשר מדובר בבני זוג ,אשר יש ביניהם ,פערים כלכליים גדולים, ואחד מהם מגיע לנישואים עם רכוש כמו למשל דירה,עסק,כספים ,שכן אז ,סביר ואף הגיוני שיבקש להגן על רכושו וממונו, באמצעות הסכם ממון. וכך גם במקרים בהם הפתיחה הכלכלית אינה מאוזנת, מאחר והמשאבים ,שהושקעו על ידי משפחות המוצא ,אינם זהים .
השכיחות ההולכת וגדלה של מספר הזוגות אשר עורכים הסכם ממון או הסכם טרום נישואין נובעת מכמה סיבות עיקריות,אחת מהן היא העלייה החדה במקרי הגירושין . סיבה נוספת היא שזוגות רבים ,בוחרים למסד את זוגיותם ,בדרכים אלטרנטיביות לנישואין על פי ההלכה היהודית, כמו נישואים פרטיים למשל,או על ידי ניהול חיים משותפים של ידועים בציבור. מאחר ודרכים אלו אינן מוכרות בישראל, כמעניקות סטאטוס של נישואין, לפיכך מבקשים בני הזוג ,להסדיר ביניהם ,את מערכת היחסים הכלכלית,אשר תונהג בתקופת חייהם המשותפת או נישואיהם ,וכן במקרה חס וחלילה וייפרדו .גם העלייה בגיל הממוצע בו זוגות נישאים כיום,מעודדת עריכת הסכם ממון ,שכן אם בעבר, דובר על נישואין בתחילת שנות העשרים כיום ,הגיל הממוצע נושק לשלושים - אנשים בגילאים אלו כבר הספיקו לצבור ממון ורכוש והם רוצים להגן עליו .ובמיוחד כשמדובר בזוגות הנישאים בפעם השנייה,הורים לילדים, אשר באים מפוכחים ומציאותיים יותר לזוגיות.
הסכם ממון חייב להיערך בכתב וצריך להיות מאושר ע"י ערכאה שיפוטית,על מנת שיהיה לו תוקף משפטי מחייב. (אלא אם כן ההסכם נעשה על ידי בני הזוג טרם לנישואין -שאז ניתן לאשר אותו גם אצל נוטריון או אצל רשם הנישואין ללא צורך לפנות לערכאות שיפוטיות.)בזמן האישור מוודא בית המשפט כי הצדדים ערכו את ההסכם מרצון, הבינו את המשמעויות שלו וחתמו עליו מרצונם החופשי.
#עורך דין גירושין #עו"ד גירושין #עו"ד מיכל מוזס


« חזרה למאמרים
הסכם ממון
ניכור הורי
נסטינג לא לעשירים בלבד
מן התקשורת
תביעת אבהות
ראיון וטיפים למתגרשים
חוק להסדר התדיינויות
סיפורים מהחיים
אלימות כלכלית
החוק ליישוב סכסוכים במשפחה
גירושין של אנשי הייטק
גירושין של רופאים
נסטינג
המרכז הישראלי ליישוב סכסוכים
גירושין
מזונות ילדים
מזונות אישה
משמורת ילדים
רכוש
פסקי דין
הסכמים
גישור גירושין
ידועים בציבור
נישואין אזרחיים
ירושה
צוואה
דיני מקרקעין
קישורים
 
 
ויביט- בניית אתרים כל הזכויות שמורות למיכל מוזס- משרד עורכי דין המידע המופיע באתר אינו יכול להחליף ייעוץ משפטי אישי ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/או חוות דעת משפטית. מחברי המאמרים אינם נושאים באחריות כשלהי כלפי הקוראים ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.
| עורך דין הוצאה לפועל | עורך דין נזיקין | חוקר פרטי | עורך דין פלילי| עורך דין מקרקעין